Každý týden nyní hrajeme o úžasné rtěnky L’Absolu Lacquer!

Z došlých soutěžních příspěvků vybíráme za každý uplynulý týden tři šťastné výherkyně, které získají tekutou rtěnku L’Absolu Lacquer v odstínu podle své volby! Soutěž s JenProZeny.cz & Lancôme platí od 22. března do 1. června 2018.Ukažte se v pravých barvách...
a zazařte!

L’Absolu Lacquer, tekutá rtěnka s mimořádně lesklým finišem, jejíž intenzitu můžete měnit podle libosti, aniž musíte slevovat z nároků na pohodlí. To je slib L’Absolu Lacquer, špičkové rtěnky, která zvládne prakticky vše. Krédem je kreativita a individualita.


Blogerka Káťa

@withlovekata
https://www.instagram.com/withlovekata/
Blog

„Lesk L’Absolu Lacquer v odstínu 134 Brilliant je jemně červený, ale můžete ho vrstvit a díky tomu si zvolíte intenzitu odstínu od toho nejjemnějšího, až po nepřehlédnutelný. Když si ho nanesu a podívám se na sebe do zrcadla, připadám si jiná, více rozzářená, taková jarní, jemná a plná energie… A to i ve dny, kdy pracuji dlouho do noci a spím max 5 hodin!”

Blogerka Kristýna

@christinalichi
https://www.instagram.com/christinalichi/
Blog

„Kromě toho, že je rtěnka L’Absolu Lacquer od Lancome v odstínu 202 dlouhotrvající a v krásné nude barvě, je na rtech moc příjemná, nelepí a poradí si i s vydatnou snídaní. Výdrž je víc než slušná a její tekutá konzistence mě baví.”

Modelka Zuzana

@zuzanastraska
https://www.instagram.com/zuzanastraska/

„L’Absolu Lacquer od Lancome je moje momentálně moc oblíbená věc na pusu - nelepí, hydratuje a když zvolíte odstín 202, budou mít vaše rty krásně přirozenou a sjednocenou barvu.”

Herečka Jana

@janaplodkova
https://www.instagram.com/janaplodkova/

„Moje nová beauty must-have je rtěnka L’Absolu Lacquer. Nejraději je střídám dokonce i během dne! Jeden odstín ráno, druhý na odpoledne, no a další večer.” ;)”


Rtěnka LABSOLU LACQUER je k zakoupení na